D0101H9FZKW
Add to Cart
Details:
Description:
Programmable and customizable.11 programmable buttons and On-board memory.
Widely Compatible with Windows XP(x64)/Vista/7/8/10/Linux.
Features:
Five-level DPI varying velocity.
Five adjustable DPI level; 1500-2500-4000-7000-10000DPI respectively; from low to high.
Photoelectric chip using PAW3325.
Color-changing RGB marquee belt on both sides.
Specification:
Button numbers: 11
Traction control: optics
USB length: 1.8m
Working voltage/current: 5V  100mA
Button life: 10 million times
Roller life: 1.2 million rotation
Product size: 110*72*76.5mm